1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail:
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Tantárgyi versenyek 2019-2020

Tantárgyi versenyek eredményei 2019-20.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Cserháti Karina

4.a

Creative English Competition

kerületi 3. hely

Scherman-Végh Julianna

Nahum Dominik

6.b

Creative English Competition

kerületi 4. hely

Bozsóki Orsolya

Kovács Dániel

8.c

Creative English Competition

kerületi 3. hely

Bozsóki Orsolya

Besze Zalán

8.c

Creative English Competition

kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Kovács Máté Benedek

5.a

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny 5-6. évfolyam

kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

Pintye Orsolya

6.b

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny 5-6. évfolyam

kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

Csutorka-Vadnai Balázs

3.c

Matematika Verseny 3 – 4. évfolyamon

kerületi 1. hely

dr. Holczerné Horváth Katalin

Béres Alíz

3.a

Csillaglesen Könyvtárhasználati Verseny

kerületi 1. hely

Varga Diána

Németh Medárd

3.a

Csillaglesen Könyvtárhasználati Verseny

kerületi 10. hely

Varga Diána

Nagy Antal

4.b

Csillaglesen Könyvtárhasználati Verseny

kerületi 2. hely

Varga Diána

Rácz Eszter Jázmin

4.a

Csillaglesen Könyvtárhasználati Verseny

kerületi 10. hely

Varga Diána

Simon Bendegúz

6.b

Szép Magyar Beszéd verseny

kerületi 5. hely

Horváthné Fülöp Mária

Besze Zalán

8.c

Szép Magyar Beszéd verseny

kerületi 7. hely

Horváthné Fülöp Mária

Popovics Milla
Zombori Flóra
Béres Alíz
Paulovics Anna

3.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti 3. hely

Mireisz Krisztina

Görög László Zétény
Kovács Máté Benedek
Molnár-Zsigmond Iván
Náray-Kovács Barna

5.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti 3. hely

Bozókiné Havas Katalin

Dancza Csaba
Hajdú Gyula
Kolma Krisztián
Kolma Norbert

5.b

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti 4. hely

Bozókiné Havas Katalin

Bartalis-Fodor Hanka
Kubinyi Léna
Sáfár Lili Anna

5.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti 11. hely

Bozókiné Havas Katalin

Vörös Dániel
Bathó Boldizsár
Kenderesi Mátyás
Vida Erik

6.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti 3. hely

Lajos Noémi

Kalocsai Viktória       

1.b

Komplex Rajzverseny 

kerületi 1. hely

Vaday Viktória

Jónás Teó                

2.b

Komplex Rajzverseny 

kerületi 17. hely

Nagy Anita

Czakó Katalin         

3.c

Komplex Rajzverseny 

kerületi 3. hely

Holczerné Horváth Katalin,

Kemény Krisztina

Csiszér Lilla 

4.a

Komplex Rajzverseny 

kerületi 2. hely

Czeglédy Zoltán (Aelia Sabina Művészeti Iskola)

 Rácz Eszter         

4.a

Komplex Rajzverseny 

kerületi 12. hely

Czeglédy Zoltán (Aelia Sabina Művészeti Iskola)

Jónás Timon    

4.a

Komplex Rajzverseny 

kerületi 7. hely

Bezzeghné Csikós Tünde

Tompai Márton      

 

5.d

Komplex Rajzverseny 

kerületi 3. hely

Kemény Krisztina

 Király Erik              

5.a

Komplex Rajzverseny 

kerületi 6. hely

Kemény Krisztina

Kovács Inge Csenge

7.b

Komplex Rajzverseny 

kerületi 10. hely

Kemény Krisztina

Tompai Gergely     

8.a

Komplex Rajzverseny 

kerületi 6. hely

Kemény Krisztina

Lendvay Levente 5.a Komplex angol tanulmányi versenyírásbeli forduló kerületi 10. hely Bozsóki Orsolya
Simon Bendegúz 6.b Komplex angol tanulmányi versenyírásbeli forduló kerületi 9. hely Bozsóki Orsolya
Polonkai Gergely 8.c Komplex angol tanulmányi versenyírásbeli forduló kerületi 7. hely Bozsóki Orsolya
Horváth Dzsesszika 3.b Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 4. hely Nagy Ildikó
Horváth Alíz 4.b Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 5. hely Nagy Ildikó
Gómann Armandó 6.a Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 3. hely Nagy Ildikó
Tatár Emőke 6.a Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 6. hely Nagy Ildikó
Kovács Inge Csenge 7.b Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 2. hely Nagy Ildikó
Berke Fanni 8.b Szépíró verseny 2-8. évfolyam kerületi 3. hely Nagy Ildikó
Csutorka-Vadnai Balázs
Kubinyi Hanna
Béki Bulcsú
Szirmai Nóra
3.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 6. hely Holczerné Horváth Katalin
Béki Bulcsú
Szirmai Nóra
Csutorka Vadnai Balázs
Kubinyi Hanna
3.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 1. hely Holczerné Horváth Katalin
Béres Alíz
Németh Medárd
Biró Roland
Fábri-Nagy Dániel
3.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 7. hely Fausztné Szabó Tímea
Hajdu Vince
Nagy Antal
Orosházi Norbert Noel
4.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 11. hely Fényes Eszter
Vida Erik
László Miklós
Németh Dorka
6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 12. hely Szabóné Rausz Adrienn