Sportversenyek eredményei 2017-18.
Tanuló |
Osztály |
Verseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
7-8. évfolyam csapata: Barnák Dóra Papp Dávid Papp Vencel Szilágyi Bence Czinki Fruzsina Takács Késa Horváth Bonita Lakner Evelin Kapitány Dániel Örsi Levente Szalai Dániel Sztrapek Barnabás |
8.b 8.b 8.b 8.b 8.b 8.c 8.c 8.c 8.c 8.c 8.c 8.c |
Országos diákolimpia Frizbi döntő | országos 1. hely |
Antalffy Ágnes, Paksai Márton |
5-6. évfolyam csapata: Horváth Maxim Lendvai Márton Bujtor Bálint Tóth Alexandra Czumpf Petra Maróti Zsófia Szabó Linda Hoch Eszter Takács Zétény Besze Zalán Kovács Dániel |
6.b 6.b 6.b 6.b 6.b 6.b 6.c 6.c 6.c 6.c 6.c |
Országos diákolimpia Frizbi döntő | országos 5-6. hely |
Antalffy Ágnes, Paksai Márton |
3-4. évfolyam csapata: Gómann Armandó Rácz Márk Tatai Emőke Bujtor Eszter Gombár Márton Kenderessi Mátyás Stiedl Mátyás Szalai Vivien Tanurdzsity Liza |
4.a 4.a 4.a 4.a 4.a 4.a 4.b 4.b 4.b |
Országos diákolimpia Frizbi döntő | országos 5-6. hely |
Antalffy Ágnes, Paksai Márton |
Besze Zalán Szabó Linda Hock Eszter Kovács Dániel Lendvai Márton Horváth Maxim Tóth Alexandra Maróti Zsófia Czumpf Petra Bujtor Bálint |
6.c 6.c 6.c 6.c 6.b 6.b 6.b 6.b 6.b 6.b |
Ultimate Liga | országos 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Cseri Ádám | 5.c | Asztalitenisz diákolimpia | budapesti 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Patkós Levente Sanchez Alejandro Szabó Krisztián Farszky Bence Czink Kristóf Király Patrik Szilágyi Bence Szitás Bence Babik Bálint Csomós Zoltán Udics Dominik |
8.b 8.b 8.b 8.b 8.b 8.b 8.b 8.b 8.c 6.a 7.a |
Labdarúgás | kerületi 3. hely |
Somogyi Gábor |
7-8. évfolyam: Fehér- Ditrich Leon Farszky Bence Papp Vencel Lajos Márton Góman Zoltán |
8.c 8.b 8.b 7.a 7.a |
Floorball | kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
5-6. évfolyam: Vékony Mihály Bakos Milán Bakos Noel Czeglédi Bertalan Acsai Márk Szerencsés Nimród |
7.a 6.b 6.a 6.a 6.a 6.a |
Floorball | kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
3-4. évfolyam csapata: |
|
Frizbi verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
5-6 évfolyam csapata: |
|
Frizbi verseny |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
7-8 évfolyam csapata: |
|
Frizbi verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Hock Hanna |
4.a |
Ergométeres verseny |
országos 11. hely |
Antalffy Ágnes |
Hock Eszter |
6.c |
Ergométeres verseny |
országos 10. hely |
Antalffy Ágnes |
Sőre Domonkos |
6.a |
Ergométeres verseny |
országos 8. hely |
Antalffy Ágnes |
Csiki Áron |
6.a |
Ergométeres verseny |
országos 7. hely |
Antalffy Ágnes |
Heilingermann Domán |
4.a |
Ergométeres verseny |
országos 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Takács Késa |
8.c |
Ergométeres verseny |
országos 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Sőre Boldizsár |
8.b |
Ergométeres verseny |
országos 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Barnák Dóra |
8.b |
Ergométeres verseny |
országos 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Kovács Viktória |
4.a |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Heilingermann Domán |
4.a |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Besze Zalán |
6.c |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Lévay Rozi |
6.a |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Csiki Áron Benedek |
6.a |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Sőre Boldizsár |
8.b |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Bognár Mátyás Manó |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Barnák Dóra |
8.b |
Ergométer verseny |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Csatai Ádám Barnabás |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Németh Máté |
5.c |
Ergométer verseny |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Sasvári Kristóf |
8.b |
Ergométer verseny |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Takács Késa |
8.c |
Ergométer verseny |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Vida Erik László |
4.a |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Ivády Mihály |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Hoch Dóra |
4.a |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Krámer Nóra |
6.a |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Bata Levente |
7.a |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Papp Viktória |
6.a |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Metz Botond |
8.b |
Ergométer verseny |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Kenderesi Mátyás |
4.a |
Ergométer verseny |
kerületi 4. hely |
Antalffy Ágnes |
Szabó Réka |
5.a |
Ergométer verseny |
kerületi 4. hely |
Antalffy Ágnes |
Hock Eszter Petra |
8.c |
Ergométer verseny |
kerületi 4. hely |
Antalffy Ágnes |
Szilárdi Olivér |
5.c |
Ergométer verseny |
kerületi 5. hely |
Antalffy Ágnes |
Dézsi Attila László |
6.b |
Ergométer verseny |
kerületi 5. hely |
Antalffy Ágnes |
Sőre Domonkos Bence |
6.a |
Ergométer verseny |
kerületi 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Füzi Réka |
8.c |
Ergométer verseny |
kerületi 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Raffai Gergő |
8.c |
Ergométer verseny |
kerületi 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Kiss Sámuel |
5.a |
Ergométer verseny |
kerületi 7. hely |
Antalffy Ágnes |
Tanurdzsity Liza Zorka |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 7. hely |
Antalffy Ágnes |
Bánkuti Nóra |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 8. hely |
Antalffy Ágnes |
Vasvári Gábor |
5.a |
Ergométer verseny |
kerületi 8. hely |
Antalffy Ágnes |
Pintye Orsolya |
4.b |
Ergométer verseny |
kerületi 9. hely |
Antalffy Ágnes |
Nagy Bálint |
5.c |
Ergométer verseny |
kerületi 10. hely |
Antalffy Ágnes |
Czinki Fruzsina
|
8.b |
Ultimate Frizbi Országos bajnokság |
országos 1. helyezés |
Antalffy Ágnes |
Kertai Dávid
|
5.c |
Úszóbajnokság 4x 50 gyors váltó |
kerületi 4. hely |
Antalffy Ágnes |
Kósa Balázs
|
5.c |
100 m hátúszás |
kerületi 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Kertai Dávid
|
5.c |
50 m mellúszás |
kerületi 6. hely |
Antalffy Ágnes |
Czinki Fruzsina
|
8. c |
Asztalitenisz kerületiverseny IV. korcsoportleány egyéni |
kerületi 3. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Czinki Fruzsina Szemán Janka
|
8. c |
Asztalitenisz kerületiverseny IV. korcsoportleány páros |
kerületi 6. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Udud Zsonja Hock Eszter
|
6. c |
Asztalitenisz kerületi diákolimpia III. korcsoport; leány páros |
kerületi 5. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Székely Hanna Papp Viktória |
6.a |
Asztalitenisz kerületi diákolimpia III. korcsoport; leány páros |
kerületi 6. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Bakos Noel Gyarmati Gábor |
6.a |
Asztalitenisz kerületi diákolimpia III. korcsoport. fiú páros
|
kerületi 5. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Szilágyi Bence |
8.b |
Mezei futás egyéni |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Szilágyi Bence Metz Botond Füzi Ádám Berényi Máté |
8.b 8.b 7.a 7.a |
Mezei futás csapat |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Zamishylo Artem Sztrapek Barnabás Király Patrik Mester Dániel |
8.c 8.c 8.b 7.b |
Gyors váltó fiú úszás |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Füzi Réka |
8.c |
100 m gyors úszás |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Takács Késa |
8.c |
100m hát |
kerületi 1. hely |
Antalffy Ágnes |
Zamishylo Artem |
7.b |
100m mell |
kerületi 2. hely |
Antalffy Ágnes |
Füzi Réka |
8.c |
100m mell |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Sztrapek Barnabás |
8.c |
100m mell |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
Mester Dániel |
7.b |
100m gyors |
kerületi 3. hely |
Antalffy Ágnes |
SORSZ |
VERSENY |
IDŐPONT |
KOROSZTÁLY |
FELELŐS |
1.
|
Úszás |
október 6. |
7-8 oszt. (IV. korcsoport) |
Antalffy Á. |
2.
|
Atlétika |
október 19. |
3-4. oszt. (II. korcsoport) fiú |
Alsósok |
3.
|
Labdarúgás |
október 10. |
5-6. oszt. (III. korcsoport) fiú |
Göndöcsné Cs. Andrea |
4.
|
Labdarúgás |
október 12. |
5-6. oszt. (III. korcsoport.) fiú |
Göndöcsné Cs. Andrea |
5.
|
Atlétika |
október 12. |
3-4. oszt. (II. korcsoport) lány |
Alsósok |
6.
|
Frizbi |
október 13. |
3-8. oszt. (II.-III.-IV. korcs.) fiú, lány |
Antalffy Á. |
7.
|
Spar futás |
október 14. |
5-8. oszt. + szülők |
Göndöcsné Cs. Andrea |
8.
|
Labdarúgás |
október 17. |
7-8 oszt. (IV. korcsoport) |
Antalffy Á. |
9.
|
Labdarúgás |
október 19. |
7-8 oszt. (IV. korcsoport) |
Antalffy Á. |
10.
|
Mezei futás |
október 24. |
5-8. oszt. (III.-IV korcsoport) fiú, lány |
Antalffy Á. |
11.
|
Asztalitenisz |
október 26. |
5-6. oszt. (III. korcsoport.) fiú, lány |
Göndöcsné Cs. Andrea |
12.
|
Asztalitenisz |
november 7. |
7-8 oszt. (IV. korcsoport) fiú, lány |
Göndöcsné Cs. Andrea |
13.
|
Labdarúgás |
november 9. |
7-8 oszt. (IV. korcsoport) |
Antalffy Á. |
14.
|
Úszás |
november 10. |
1-2. oszt. (I. korcsoport.) fiú, lány |
Alsósok |
15.
|
Úszás |
november 17. |
5-6. oszt. (III. korcsoport) fiú, lány |
Antalffy Á. |
16.
|
Úszás |
november 24. |
3-4. osztály (II. korcsoport.) |
Alsósok |
17.
|
Ergoméres verseny |
november 29. |
4-12. osztály HELYI RENDEZÉS |
Antalffy Ágnes |