Tanuló neve |
Osztálya |
A verseny neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Jánosi Bence |
4.c |
Zrínyi matematika verseny
|
megyei 12. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Csutorka-Vadnai Balázs |
4.c |
Zrínyi matematika verseny
|
megyei 4. hely és országos 53. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Hajdu Vince |
5.b |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 8. hely |
Sebestyén Noémi |
Hisák Hunor |
4.b |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 6. hely |
Szikra Éva |
Csutorka-Vadnai Balázs |
4.c |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 5. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Jánosi Bence |
4.c |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 2. hely és országos 58. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Józsa Borisz |
3.b |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 10. hely |
Nagy Anita |
Hodossy Vince |
3.a |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 5. hely |
Molnár Adrienn |
Makai Hanga |
2.a |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 8. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
Somogyi-Berkes Nándor |
2.c |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 7. hely |
Bárány Márta |
Giang-Nguyen Truong An |
2.a |
Kenguru matematika verseny
|
megyei 2. hely és országos 35. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
|
4.a |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
|
területi 18. hely |
Mireisz Krisztina |
|
4.c |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
|
területi 11. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin |
|
4.a |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
|
területi 10. hely |
Fausztné Szabó Tímea |
|
4.c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
|
területi 6., 8. és 12. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin |
Béres Alíz
|
4.a |
Zrínyi Matematika Verseny
|
területi 39. hely |
Mireisz Krisztina |
Jánosi Bence
|
4.c |
Zrínyi Matematika Verseny
|
területi 12. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc |
Csutorka-Vadnai Balázs
|
4.c |
Zrínyi Matematika Verseny
|
területi 4./országos 53. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc |
Németh Medárd
|
4.a |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
megyei 18./országos 395. hely |
Mireisz Krisztina |
Szepesi Domonkos
|
2.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 12. hely |
Bárány Márta |
Makai Hanga
|
2.a |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 8. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
Somogyi-Berkes Nándor
|
2.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 7. hely |
Bárány Márta |
Hodossy Vince
|
3.a |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 5. hely |
Molnár Adrienn |
Jánosi Bence
|
4.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 5. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc |
Giang-Nguyen Troung An
|
2.a |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 2. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
Csutorka-Vadnai Balázs
|
4.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 1. / nemzetközi 20. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc |
|
4.c |
Bolyai Matematika Csapatverseny
|
területi 9. hely |
Dr.Holczerné Horváth Katalin |
|
4.a |
Bolyai Matematika Csapatverseny
|
területi 6. hely |
Molnár Adrienn |
|
3.a |
Bolyai Matematika Csapatverseny
|
területi 6. hely |
Molnár Adrienn |
Kovács Máté Benedek
|
6.a |
Kaán Károly Természetismereti Verseny
|
kerületi 1. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Pintye Orsolya
|
7.b |
Herman Ottó Biológia Verseny
|
kerületi 3. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Budai Zsombor, Zheng Wen Xi, Sebestyén Áron, Pándi Mihály
|
3.a |
Bolyai Matematika Csapatverseny
|
területi 6. hely |
Molnár Adrienn |
Németh Medárd, Csontos Péter Levente, Fábri-Nagy Dániel, Bíró Roland Rafael
|
4.a |
Bolyai Matematika Csapatverseny
|
területi 6. hely |
Mireisz Krisztina |
Csutorka Vadnai Balázs |
4.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 1. hely (nemzetközi 20.): |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Jánosi Bence |
4.c |
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
|
területi 5. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Kubinyi Hanna, Szirmai Nóra, Béki Bulcsú, Csutorka-Vadnai Balázs
|
4.c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
|
területi 6. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Sáfár Bende, Póla Zétény, Jánosi Bence |
4.c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
|
területi 8. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Zombori Flóra Regina, Béres Alíz, Popovics Milla Szonja, Schmidl Zsófi |
4.a |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
|
területi 10. hely |
Fausztné Szabó Tímea |
Pályázatok
1. Az egész alsó tagozat benevezett a "Ne égess!" tűzoltós pályázatra.
2. Részt vettünk a Lélekmozgató programban a Magyar Parasport Napja alkalmából
3. 9 alsós osztály 6 csapattal vett részt a BKH-ÖKO7 pályázaton.
4. Az Óbudai Gyermeknapi rajzpályázatra 3 pályaművel jelentkezett a 2.b osztály.
I. Pályázatok
1. Az egész alsó tagozat benevezett a "Ne égess!" tűzoltós pályázatra.
2. Részt vettünk a Lélekmozgató programban a Magyar Parasport Napja alkalmából
3. 9 alsós osztály 6 csapattal vett részt a BKH-ÖKO7 pályázaton.
4. Az Óbudai Gyermeknapi rajzpályázatra 3 pályaművel jelentkezett a 2.b osztály.