1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail: titkarsag.fodros@ebtk.hu
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó: Észak-Budapesti Tankerületi Központ | 1033 Budapest Fő tér 1.
telefon:+36 (1) 437-88-68 | e-mail: eszakbudapest@kk.gov.hu

Sportversenyek 2018-2019

Sportversenyek eredményei 2018-19.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Besze Zalán
Horváth Maxim
Korona Márton
Nagy Zsombor
Rózsa Brúnó
Bástyai Botond
Kertai Dávid
Kikindai Barnabás
7.c
7.b
7.b
7.b
7.b
7.b
6.c
8.b
Frizbi Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport fiúk csapata
országos 3. hely

 

Bujtor Eszter
Hock Eszter
Udud Szonja
Cumpf Petra
Szalai Vivien
Mecseki Anita
Badacsonyi Luca
Wildanger Laura
5.a
7.c
7.c
7.b
5.b
7.b
6.c
6.c
Frizbi Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport leánycsapat
országos 3. hely

 

Gómann Armando
Acsai Dániel
Kenderesi Mátyás
Pintye Orsolya
Lakner Bertold
Bathó Boldizsár
Heilingermann Domán
Szandrik Szubál
Tanurdzsity Liza
Tarnaszentmiklósi Máté
Tatár Emőke
Lévai Alexandra
5.a
5.b
5.a
5.b
6.c
5.a
5.a
5.a
5.b
5.b
5.a
5.a
Frizbi Diákolimpia Országos Döntő
3. korcsoport vegyes csapat
országos 4. hely

 

Draxler Márton
Nehéz Márton
Zloch Alexandra
Tóth Panna
Longa Franciska
Szalai Piroska
Istenes Bendegúz
Gaschler Gergő
Váczi Kristóf
Zamishayló Artem
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
Frizbi Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport vegyes csapat
országos 6. hely

 

Acsai Dániel
Bathó Boldizsár
Gómann Armandó
Gombár Márton
Kenderesi Mátyás
Szandrik Szubál
Heilingermann Domán
Tarnaszentmiklósi Máté
Tanurdzsity Liza
Pintye Orsolya
Tatár Emőke
Bujtor Eszter
Lévai Alexandra
Lakner Bertold
5.b
5.a
5.a
5.a
5.a
5.a
5.a
5.b
5.b
5.b
5.a
5.a
5.a
6.c
Ultimate Frizbi regionális 3. hely

Antalffy Ágnes

Bástyai Botond
Fehér Zsolt
Horváth Maxim
Rózsa Brúnó
Korona Márton
Kertai Dávid
Draxler Márton
Kikindai Barnabás
Nehéz Marcell
7.b
7.b
7.b
7.b
7.b
6.c
8.b
8.b
8.b
Ultimate Frizbi regionális 2. hely

Antalffy Ágnes

Besze Zalán
Cumpf Petra
Gaschler Gergő
Váczi Kristóf
Zamishajlo Artem
Istenes Bendegúz
Kapitány Nikolett
Tóth Panna
Longa Franciska
Szalai Piroska
Zloch Alexandra
7.c
7.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
Ultimate Frizbi regionális 5. hely

Antalffy Ágnes

Heilingermann Domán 5.a Ergométer diákolimpia országos döntő Országos 2. hely

Antalffy Ágnes

Németh Dorka 5.a Ergométer diákolimpia országos döntő Országos 4. hely

Antalffy Ágnes

Draxler Márton 8.b Ergométer diákolimpia országos döntő Országos 14. hely

Antalffy Ágnes

Tompai Gergő
Csiki Áron
Acsai Máté
Szerencsés Nimród
Lajos Marcell
Czeglédi Bertalan
7.a
7.a
7.a
7.a
8.a
7.a
Floorball verseny 4. korcsoport (7.-8. oszt.) kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Tassy Dániel
Pintér Máté
Nagy Bálint
Lakner Bertold
Holló Benedek
Váczi Ákos
6.b
6.c
6.c
6.c
6.c
6.c
Floorball verseny 3. korcsoport (5.-6. oszt.) kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Zamisaylo Artem 8.a Mellúszás kerületi 2. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Lukács Vince 8.a Hátúszás kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Lóth Emese 8.a Mellúszás kerületi 2. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Titkos Tünde 7.c Mellúszás kerületi 4. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Seres Réka
Titkos Tünde
Dóczy Alida
8.a
7.c
8.a
Úszó verseny; váltó kerületi 2. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Berényi Máté
Mester Dániel
Szabó Gergő
8.a
7.b
7.c
Úszó verseny; váltó kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Fazekas Gábor 6.c Úszás mell kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Németh Dorka 5.a Úszás hát kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Németh Dorka 5.a Úszás gyors kerületi 8. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Sárvári Roland 6.a Úszás gyors kerületi 8. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Holló Benedek
Horváth Gortva Zalán
Szilárdi Olivér
Pintér Máté
Vincze Virág
Illés Dorka Csenge
6.c Mezei futás kerületi 4. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Pintye Orsolya
Tanurdzsity Liza
5.b Mezei futás kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Füzi Ádám
Berényi Máté
Bata Levente
Lukács Vince
Udics Dominik
8.a Mezei futás kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Stickl Vivien
Szabó Linda
7.c Mezei futás kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Vékony Mihály 8.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Fiú egyéni
kerületi 3. hely

 

Lóth Emese 8.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Lány egyéni
kerületi 5. hely

 

Rácz Lili 7.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Lány egyéni
kerületi 6. hely

 

Gómann Zoltán
Vékony Mihály
8.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Fiú páros
kerületi 5. hely

 

Füzi Ádám
Kuncz Botond
8.a
8.b
Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Fiú páros
kerületi 6. hely

 

Nagy Bernadett
Dóczi Alida
8.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Lány páros
kerületi 2. hely

 

Tóth Adrienn
Székely Hanna
8.a
7.a
Asztalitenisz verseny IV. korcsoport
Lány páros
kerületi 3. hely

 

Huba Márton 6.a Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Fiú egyéni
kerületi 3. hely

 

Hada Letícia 6.a Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Lány egyéni
kerületi 2. hely

 

Tanurdzsity Liza 5.b Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Lány egyéni
kerületi 6. hely

 

Hajdu Simon –Acsai Dániel 5.b Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Fiú páros
kerületi 3. hely

 

Horváth Péter –Kővári Samu 5.b Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Fiú páros
kerületi 5. hely

 

Hada Letícia -
Tanurdzsity Liza
6.a
5.b
Asztalitenisz verseny végeredmény III. korcsoport
Lány páros
kerületi 3. hely

 

Libscher Júlia 3.a 50 m / mell II. helyezett

 

Király Erik 4.a 50 m / gyors II. helyezett

 

Vajda Ákos 4.a 50 m / mell III. helyezett

 

Erhardt Dénes 4.a 50 m / gyors IV. helyezett

 

Király Erik
Vajda Ákos
Erhardt Dénes
Lendvai Botond
  4 X 50 m-es váltóverseny I. helyezett

 

Sáfár Lili
Mihálszki Vilma
Rafael Lea
Libscher Júlia
  4 X 50 m-es váltóverseny IV. helyezett