1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail: titkarsag.fodros@ebtk.hu
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó: Észak-Budapesti Tankerületi Központ | 1033 Budapest Fő tér 1.
telefon:+36 (1) 437-88-68 | e-mail: eszakbudapest@kk.gov.hu

Tantárgyi versenyek 2018-2019

Tantárgyi versenyek eredményei 2018-19.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Póla Ádám 4.c Kárpát-medencei rovásírás verseny területi 1. hely

Bárány Márta

Zsolnay Eszter 4.c Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság Víz világnapi rajzpályázat különdíj

Bárány Márta

4.c osztály 4.c Főkert Zrt. “Tervezz és ültess egy virágágyást” alkotói pályázat 1. hely

Bárány Márta

Rózsa Brunó
Takács Tibor
Szabó Gergő
Lendvai Márton
7.b
7.b
7.b
7.b
Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny kerületi 2. hely

Sabla István

Heiligermann Domán 5.a Fiat Kisgrafika kerületi 2. hely

Herr Vilmos

Kapitány Nikolett
Tóth Panna
Longa Franciska 
8.b
8.b
8.b
Csecsemő- és Kisdedgondozási Verseny területi 4. hely

Balyiné Varga Cecília

Pintye Orsolya 5.b Kaán Károly Természetismereti Verseny országos 10. hely

Bozókiné Havas Katalin

Sáfár Lili Anna 4.a Frühling német nyelvi verseny kerületi 1. hely

Kálmán Nikolett

Kubinyi Léna 4.a Frühling német nyelvi verseny kerületi 2. hely

Kálmán Nikolett

Németh Vince 4.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 3. hely

Kálmán Nikolett

Hajdu Gyula Árpád 4.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 4. hely

Kálmán Nikolett

Horváth Bence Kristóf 4.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 5. hely

Kálmán Nikolett

Heiligermann Domán 5.a Frühling német nyelvi verseny kerületi 1. hely

Kálmán Nikolett

Pintye Orsolya 5.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 3. hely

Kálmán Nikolett

Acsai Dániel 5.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 4. hely

Kálmán Nikolett

Engel Henrietta 6.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 1. hely

Paksainé Bóka Ágnes

Németh - Szeleczky András 6.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 2. hely

Paksainé Bóka Ágnes

Tóth Márk 6.a Frühling német nyelvi verseny kerületi 3. hely

Paksainé Bóka Ágnes

Czakó Bernadett Arianna 7.a Frühling német nyelvi verseny kerületi 1. hely

Kálmán Nikolett

Herr Benedek Vilmos 7.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 2. hely

Kálmán Nikolett

Szabó Gergő Levente 7.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 4. hely

Kálmán Nikolett

Titkos Tünde 7.c Frühling német nyelvi verseny kerületi 5. hely

Kálmán Nikolett

Gazsy Ákos 8.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 1. hely

Kálmán Nikolett

Kikindai Barnabás 8.b Frühling német nyelvi verseny kerületi 4. hely

Kálmán Nikolett

Pintye Orsolya 5.b Kaán Károly Természetismereti Verseny budapesti 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

Végh-Kerek Lotti 3.b Vers-És Prózamondó Verseny 3-4. Évfolyam kerületi 6. hely

Fényes Eszter

Paulovics Dóra 4.c Vers-És Prózamondó Verseny 3-4. Évfolyam kerületi 4. hely

Bárány Márta

Tóth Zsófia 6.a Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 5. hely

Rausz Adrienn

Nahum Dominik 5.b Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 3. hely

Horváthné Fülöp Mária

Besze Zalán 7.c Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 3. hely

Horváthné Fülöp Mária

Füzi Ádám 8.a Fizika verseny körzeti 5. hely

Sabla István

Besze Zalán 7.c "Kutató Diákok" pályázat kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

1-2 évfolyam csapata   "Varázslatos természet" Napközis pályázat kerületi 5. hely

Csókásné S.Viktória

3-4 évfolyam csapata   "Varázslatos természet" Napközis pályázat kerületi 5. hely

Mezei Melinda

Szederkényi Ágoston 5. Történelem verseny kerületi 2. hely

Lajos Noémi

Kovács Viktória Petra 5. Történelem verseny kerületi 6. hely

Lajos Noémi

Német-Szeleczky András 6.c Történelem verseny kerületi 4. hely

dr. Retteghyné Végvári Andrea

Makay Áron 4.c Matematika verseny a 3.-4. évfolyamon kerületi 3. hely

Bárány Márta

Kardos Ádám 4.c Matematika verseny a 3.-4. évfolyamon kerületi 7. hely

Bárány Márta

Csiszér Lilla 3.a Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Czeglédy Zoltán

Márkus Boglárka 4.c Komplex rajzverseny kerületi 3. hely

Czeglédy Zoltán

Sipos Petra 6.b Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Czeglédy Zoltán

Zsolnay Eszter 4.c Közép-Dunavölgyi Vízügyi Igazgatóság Víz világnapi pályázata különdíj

Bárány Márta

Nagy Antal 3.b Csillaglesen Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny 6. hely

Fényes Eszter

Kubinyi Léna 4.a Csillaglesen Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny 6. hely

Bokányi Zsuzsanna

Pintye Orsolya 5.b Kaán Károly Természetismereti Verseny kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

Molnár Ármin 7.c FIAT Nagy Grafika verseny kerületi 5. hely

Herr Vilmos

Almádi Laura 3.a Kreatív Angol verseny kerületi 10. hely

Bozsóki Orsolya

Drimmer Anna 4.d Kreatív Angol verseny kerületi 5. hely

Bozsóki Orsolya

Ferencz Zsófia 4.d Kreatív Angol verseny kerületi 8. hely

Bozsóki Orsolya

Vida Erik 5.a Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Nahum Dominik 5.b Kreatív Angol verseny kerületi 8. hely

Bozsóki Orsolya

Békési Csongor 6.b Kreatív Angol verseny kerületi 1. hely

dr. Kovács Gáborné

Lakner Bertold 6.c Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Kovács Dániel 7.c Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Draxler Márton 8.b Kreatív Angol verseny kerületi 2. hely

dr. Kovács Gáborné

Mester Dávid 8.b Kreatív Angol verseny kerületi 3. hely

Bozsóki Orsolya

Füzi Ádám
Lóth Emese
Somogyi Péter
Zentai Artúr
8.a
8.a
8.a
8.a
Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti 4. hely

Bozókiné Havas Katalin

Bujtor Bálint 7.b Herman Ottó Kárpát- medencei biológia verseny kerületi 2. hely

Bozókiné Havas Katalin

Lóth Emese 8.a Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi 1. hely

Arnoldné Szabó Adrienne

Füzi Ádám 8.a Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi 2. hely

Arnoldné Szabó Adrienne

Besze Zalán 7.c Szép magyar beszéd verseny kerületi 5. hely

Horváthné Fülöp Mária

Erdélyi Sára 4.c Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Bárány Márta

Erőss Enikő 5.b Komplex rajzverseny kerületi 2. hely

Kemény Kriszta

Kovács Inge Csenge 6.b Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Kemény Kriszta

Németh Dorka 5.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny kerületi 1. hely

Szabóné Rausz Adrienn

Vadócz Dávid 5.b Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 7. hely

Tóthné Báldi Éva

Kovács Dániel 7.c Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 3. hely

Kálóczi Kristóf

Somogyi Péter 8.a Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 3. hely

Dr. Kovács Gáborné

Draxler Márton 8.b Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 7. hely

Dr. Kovács Gáborné

Nehéz Fruzsina 3.a Szépíró Verseny kerületi 4. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Horváth Alíz 3.b Szépíró Verseny kerületi 6. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Kovács Inge Csenge 6.b Szépíró Verseny kerületi 2. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Berke Fanni 7.b Szépíró Verseny kerületi 4. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Kubinyi Léna 4.a Szépolvasó Verseny kerületi 6. hely

Bokányi Zsuzsanna