1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail:
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Sportversenyek 2019-2020

Sportversenyek eredményei 2019-20.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Hajdú Vince
Jánosi Bence
Nagy Antal
Póla Zétény
4.b
3.c
4.b
3.c
Sakkverseny Kerületi 1. hely
Budapesti 2. hely
Sármási Péter
Mink Viktória 7.c Sakkverseny kerületi 2.hely Antalffy Ágnes
Korona Márton 8.b Sakkverseny kerületi 6.hely Antalffy Ágnes
Rózsa Brúnó 8.b Sakkverseny kerületi 7.hely Antalffy Ágnes
Lendvai Márton 8.b Sakkverseny kerületi 8.hely Antalffy Ágnes
Holló Benedek 7.c Sakkverseny kerületi 9.hely Antalffy Ágnes
Hajdú Vince 4.b Sakkverseny kerületi 3.hely Sármási Péter
Rácz Karina 4.a Ergométeres verseny kerületi 1. hely Antalffy Ágnes
Németh Dorka 6.a Ergométeres verseny kerületi 1. hely  Antalffy Ágnes
Heiligermann Domán 6.a Ergométeres verseny kerületi 1. hely  Antalffy Ágnes
Gyallai Kata 6.a Ergométeres verseny kerületi 2. hely  Antalffy Ágnes
Király Erik 5.a Ergométeres verseny kerületi 2. hely  Antalffy Ágnes
Holló Benedek 7.c Ergométeres verseny kerületi 2. hely  Antalffy Ágnes
Söre Domonkos 8.a Ergométeres verseny kerületi 2. hely  Antalffy Ágnes
Bánkuti Dániel 4.b Ergométeres verseny kerületi 3. hely  Antalffy Ágnes
Antal Magor 7.c Ergométeres verseny kerületi 2. hely  Antalffy Ágnes
Dézsi Attila 8.b Ergométeres verseny kerületi 3. hely  Antalffy Ágnes
Brukner Károly Botond 4.a Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Almádi Laura 4.a Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Ortutay István Balagopál 5.a Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Tanurdzsity Liza Zorka 6.b Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Fazekas Gábor 7.c Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Mink Viktória 7.c Ergométeres verseny kerületi 4. hely  Antalffy Ágnes
Sáfár Lili 5.a Ergométeres verseny kerületi 5. hely  Antalffy Ágnes
Scheiner Olivér László 5.a Ergométeres verseny kerületi 5. hely  Antalffy Ágnes
Ferenc Zsófia 5.c Ergométeres verseny kerületi 6. hely  Antalffy Ágnes
Erőss Enikő 6.b Ergométeres verseny kerületi 6. hely  Antalffy Ágnes
Csóka Izabella 7.b Ergométeres verseny kerületi 6. hely  Antalffy Ágnes
Csiki Áron 8.a Ergométeres verseny kerületi 6. hely  Antalffy Ágnes
Kovács Tamás 4.a Ergométeres verseny kerületi 7. hely  Antalffy Ágnes
Kolczonay Huba 5.b Ergométeres verseny kerületi 7. hely  Antalffy Ágnes
Löffler Dorina 5.b Ergométeres verseny kerületi 7. hely  Antalffy Ágnes
Székely Hanna 8.a Ergométeres verseny kerületi 7. hely  Antalffy Ágnes
Váczi Zsombor 4.a Ergométeres verseny kerületi 8. hely  Antalffy Ágnes
Szalai Vivien 6.b Ergométeres verseny kerületi 8. hely  Antalffy Ágnes
Vörös Dániel 6.a Ergométeres verseny kerületi 8. hely  Antalffy Ágnes
Szabó Gergő 8.b Ergométeres verseny kerületi 8. hely  Antalffy Ágnes
Pandula Lili 8.a Ergométeres verseny kerületi 8. hely  Antalffy Ágnes
Gombár Márton 6.a Ergométeres verseny kerületi 9. hely  Antalffy Ágnes
Tunyogi Anka 7.b Ergométeres verseny kerületi 9. hely  Antalffy Ágnes
Hada Letícia 7.b Ergométeres verseny kerületi 10. hely  Antalffy Ágnes
Nagy Botond 8.a Asztalitenisz verseny IV. korcsoport - Fiú egyéni kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Nagy Botond
Acsai Máté
8.a
8.a
Asztalitenisz verseny IV. korcsoport - Fiú páros kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Hajdu Simon 6.b Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú egyéni kerületi 2. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Vancsura Vendel 5.a Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú egyéni kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Ferenczi Zsófia 5.d Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány egyéni kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Szilágyi Alexandra 5.a Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány egyéni kerületi 4. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Lendvai Márton
Hajdu Simon
5.a
6.b
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú páros kerületi 2. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Vancsura Vendel
Ortutay István Gopál
5.a
5.a
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú páros kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Ferenczi Zsófia
Horváth Liána
5.d
5.d
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány páros kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Tamási Mira
Szilágyi Alexandra
5.a
5.a
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány páros kerületi 4. hely

Göndöcsné Csermák Andrea