Sportversenyek eredményei 2019-20.
Tanuló |
Osztály |
Verseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Hajdú Vince Jánosi Bence Nagy Antal Póla Zétény |
4.b 3.c 4.b 3.c |
Sakkverseny | Kerületi 1. hely Budapesti 2. hely |
Sármási Péter |
Mink Viktória | 7.c | Sakkverseny | kerületi 2.hely | Antalffy Ágnes |
Korona Márton | 8.b | Sakkverseny | kerületi 6.hely | Antalffy Ágnes |
Rózsa Brúnó | 8.b | Sakkverseny | kerületi 7.hely | Antalffy Ágnes |
Lendvai Márton | 8.b | Sakkverseny | kerületi 8.hely | Antalffy Ágnes |
Holló Benedek | 7.c | Sakkverseny | kerületi 9.hely | Antalffy Ágnes |
Hajdú Vince | 4.b | Sakkverseny | kerületi 3.hely | Sármási Péter |
Rácz Karina | 4.a | Ergométeres verseny | kerületi 1. hely | Antalffy Ágnes |
Németh Dorka | 6.a | Ergométeres verseny | kerületi 1. hely | Antalffy Ágnes |
Heiligermann Domán | 6.a | Ergométeres verseny | kerületi 1. hely | Antalffy Ágnes |
Gyallai Kata | 6.a | Ergométeres verseny | kerületi 2. hely | Antalffy Ágnes |
Király Erik | 5.a | Ergométeres verseny | kerületi 2. hely | Antalffy Ágnes |
Holló Benedek | 7.c | Ergométeres verseny | kerületi 2. hely | Antalffy Ágnes |
Söre Domonkos | 8.a | Ergométeres verseny | kerületi 2. hely | Antalffy Ágnes |
Bánkuti Dániel | 4.b | Ergométeres verseny | kerületi 3. hely | Antalffy Ágnes |
Antal Magor | 7.c | Ergométeres verseny | kerületi 2. hely | Antalffy Ágnes |
Dézsi Attila | 8.b | Ergométeres verseny | kerületi 3. hely | Antalffy Ágnes |
Brukner Károly Botond | 4.a | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Almádi Laura | 4.a | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Ortutay István Balagopál | 5.a | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Tanurdzsity Liza Zorka | 6.b | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Fazekas Gábor | 7.c | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Mink Viktória | 7.c | Ergométeres verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Sáfár Lili | 5.a | Ergométeres verseny | kerületi 5. hely | Antalffy Ágnes |
Scheiner Olivér László | 5.a | Ergométeres verseny | kerületi 5. hely | Antalffy Ágnes |
Ferenc Zsófia | 5.c | Ergométeres verseny | kerületi 6. hely | Antalffy Ágnes |
Erőss Enikő | 6.b | Ergométeres verseny | kerületi 6. hely | Antalffy Ágnes |
Csóka Izabella | 7.b | Ergométeres verseny | kerületi 6. hely | Antalffy Ágnes |
Csiki Áron | 8.a | Ergométeres verseny | kerületi 6. hely | Antalffy Ágnes |
Kovács Tamás | 4.a | Ergométeres verseny | kerületi 7. hely | Antalffy Ágnes |
Kolczonay Huba | 5.b | Ergométeres verseny | kerületi 7. hely | Antalffy Ágnes |
Löffler Dorina | 5.b | Ergométeres verseny | kerületi 7. hely | Antalffy Ágnes |
Székely Hanna | 8.a | Ergométeres verseny | kerületi 7. hely | Antalffy Ágnes |
Váczi Zsombor | 4.a | Ergométeres verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Szalai Vivien | 6.b | Ergométeres verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Vörös Dániel | 6.a | Ergométeres verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Szabó Gergő | 8.b | Ergométeres verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Pandula Lili | 8.a | Ergométeres verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Gombár Márton | 6.a | Ergométeres verseny | kerületi 9. hely | Antalffy Ágnes |
Tunyogi Anka | 7.b | Ergométeres verseny | kerületi 9. hely | Antalffy Ágnes |
Hada Letícia | 7.b | Ergométeres verseny | kerületi 10. hely | Antalffy Ágnes |
Nagy Botond | 8.a | Asztalitenisz verseny IV. korcsoport - Fiú egyéni | kerületi 3. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Nagy Botond Acsai Máté |
8.a 8.a |
Asztalitenisz verseny IV. korcsoport - Fiú páros | kerületi 3. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Hajdu Simon | 6.b | Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú egyéni | kerületi 2. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Vancsura Vendel | 5.a | Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú egyéni | kerületi 6. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Ferenczi Zsófia | 5.d | Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány egyéni | kerületi 3. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Szilágyi Alexandra | 5.a | Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány egyéni | kerületi 4. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Lendvai Márton Hajdu Simon |
5.a 6.b |
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú páros | kerületi 2. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Vancsura Vendel Ortutay István Gopál |
5.a 5.a |
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Fiú páros | kerületi 6. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Ferenczi Zsófia Horváth Liána |
5.d 5.d |
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány páros | kerületi 3. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |
Tamási Mira Szilágyi Alexandra |
5.a 5.a |
Asztalitenisz verseny III.korcsoport - Lány páros | kerületi 4. hely |
Göndöcsné Csermák Andrea |