Tantárgyi versenyek eredményei 2017-18.
Tanuló |
Osztály |
Verseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Badacsonyi Luca Illés Dorka Engel Henrietta Németh – Szeleczki András Vincze Virág |
5.c 5.c 5.c 5.c 5.c |
Egészséges Táplálkozás Vetélkedő | kerületi 1. hely | Balyiné Varga Cecilia Bozókiné Havas Katalin |
Czinki Fruzsina Szemán Janka Völgyi Vanda |
8.b 8.b 8.b |
Csecsemőgondozási verseny | országos 2. hely különdíj | Balyiné Varga Cecilia Antalffy Ágnes |
Vinnai Virág | 3.d | Költészet napi versillusztrációs pályázat | budapesti 1. hely | Czeglédy Zoltán |
Takács Késa Öskü Bence Sztrapek Barnabás Vincze Vázsony |
8.c 8.c 8.c 8.c |
Katasztrófavédelmi verseny | kerületi 1. hely | Sabla István |
Takács Késa Öskü Bence Sztrapek Barnabás Vincze Vázsony |
8.c 8.c 8.c 8.c |
Katasztrófavédelmi verseny | budapesti 15. hely | Sabla István |
Vámpírpónik csapata: Takács Késa Kiss Boglárka Schneller Lilla Csatai Petra Koppány Réka Lakner Evelin |
8.c 8.b 8.c 8.c 8.c 8.c |
Öko-verseny | kerületi 4. hely | Antalffy Ágnes |
Retkek csapata: Bertalan Éva Sára Németh –Szeleczky András Wildanger Laura Mink Viktória Vincze Virág |
5.c 5.c 5.c 5.c 5.c |
Öko-verseny | kerületi 8. hely | Antalffy Ágnes |
Öko-lányok csapata: Kalmár Krisztina Porubcsánszky Regina Vincze Vivien Nagy Adrienn Bartos Nóra |
8.b 8.b 8.b 8.b 8.b |
Öko-verseny | kerületi 7. hely | Antalffy Ágnes |
Szurikáták csapata: Szalai Dániel Ács Petra Horváth Bonita Kovács Gréta Nahum Emma |
8.c 8.c 8.c 8.c 8.c |
Öko-verseny | kerületi 5. hely | Antalffy Ágnes |
Pipacsok csapata: Papp Vencel Berke Botond Szitás Bence Villányi Vilmos Czink Kristóf |
8.b 8.b 8.b 8.b 8.b |
Öko-verseny | kerületi 3. hely | Antalffy Ágnes |
Hollos Veronika | 3.b |
Vers - és prózamondó verseny 3-4. évfolyam |
kerületi 1. hely |
Vaday Viktória |
Molnár-Zsigmond Iván | 3.a |
Vers - és prózamondó verseny 3-4. évfolyam |
kerületi 11. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
Nahum Dominik | 4.b |
Vers - és prózamondó verseny 3-4. évfolyam |
kerületi 6. hely |
Nagy Anita |
Horváth Flóra | 4.a |
Vers - és prózamondó verseny 3-4. évfolyam |
kerületi 12. hely |
Molnár Adrienn |
Horváth Flóra | 4.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 1. hely |
Kálmán Nikolett |
Pintye Orsolya | 4.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 2. hely |
Kálmán Nikolett |
Török Ákos Rudolf | 4.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 3. hely |
Kálmán Nikolett |
Bujtor Eszter | 4.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 4. hely |
Kálmán Nikolett |
Bognár Mátyás Manó | 4.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 4. hely |
Kálmán Nikolett |
Engel Henrietta | 5.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 1. hely |
Paksainé Bóka Ágnes |
Tóth Márk | 5.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 2. hely |
Paksainé Bóka Ágnes |
Németh-Szeleczky András | 5.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 3. hely |
Paksainé Bóka Ágnes |
Kósa Balázs | 5.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 4. hely |
Paksainé Bóka Ágnes |
Kertai Dávid | 5.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 7. hely |
Paksainé Bóka Ágnes |
Czakó Bernadett Arianna | 6.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 1. hely |
Kálmán Nikolett |
Pintye Ákos | 6.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 3. hely |
Kálmán Nikolett |
Vida Egon | 6.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 5. hely |
Kálmán Nikolett |
Papp Viktória | 6.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 6. hely |
Kálmán Nikolett |
Bujtor Bálint | 6.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 7. hely |
Kálmán Nikolett |
Gazsy Ákos | 7.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 1. hely |
Kálmán Nikolett |
Braun Anissza Csillag | 7.a |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 2. hely |
Kálmán Nikolett |
Kikindai Barnabás | 7.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 6. hely |
Kálmán Nikolett |
Barnák Dóra | 8.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 1. hely |
Kálmán Nikolett |
Szemán Janka | 8.b |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 2. hely |
Kálmán Nikolett |
Fekete Dorottya | 8.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 4. hely |
Kálmán Nikolett |
Rodé Emma | 8.c |
"Frühling német nyelvi verseny" |
kerületi 5. hely |
Kálmán Nikolett |
Pór-Zselinszky Zalán | 1.c |
Vers - és prózamondó verseny 1 – 2. évfolyam |
kerületi 6. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Almádi Laura | 2.a |
Vers - és prózamondó verseny 1 – 2. évfolyam |
kerületi 7. hely |
Bezzeghné Csikós Tünde |
Béki Bulcsú | 1.c |
Vers - és prózamondó verseny 1 – 2. évfolyam |
kerületi 4. hely |
dr. Holczerné Horváth Katalin |
Kiss Boglárka | 8.b |
Fazekas Biológiaverseny |
budapesti 2. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Czinki Fruzsina Szemán Janka Völgyi Vanda |
8.b |
Csecsemőgondozási verseny |
budapesti 1. hely |
Balyiné Varga Cecilia |
Papp Viktória | 6.a |
"Kutató Diákok" pályázat |
kerületi 2. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Somogyi Péter | 7.a |
"Kutató Diákok" pályázat |
kerületi 3. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Zentai Artúr | 7.a |
"Kutató Diákok" pályázat |
kerületi 4. hely |
dr.Retteghyné Végvári Andrea |
Herr Benedek | 6.c |
"FIAT: Grafika és Grafika és szövegszerkesztés verseny" |
kerületi 3. hely |
Herr Vilmos |
Czinki Fruzsina Szemán Janka Völgyi Vanda |
8.b |
Csecsemőgondozási verseny |
kerületi 1. hely |
Balyiné Varga Cecilia |
Tóth Zsófia | 5.a |
„Vers- és prózamondó” verseny |
kerületi 2. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Besze Zalán | 6.c |
„Vers- és prózamondó” verseny |
kerületi 4. hely |
Rausz Adrienn |
Farszky Bence | 8.b |
„Fizika” verseny |
kerületi 11. hely |
Tihanyi Tibor |
Takács Késa Róza | 8.c |
„Fizika” verseny |
kerületi 13. hely |
Tihanyi Tibor |
2.b osztály |
"Óbuda kincsestára – képzőművészeti pályázat napköziseknek" |
kerületi 7. hely |
Mezei Melinda |
|
3.b osztály |
"Óbuda kincsestára – képzőművészeti pályázat napköziseknek" |
kerületi 1. hely |
Sabla Kitti |
|
Sipos Máté | 3.d |
"Magyar nyelvtan és helyesírás 3 - 4. osztályosok számára" |
kerületi 9. hely |
Chrisztó Emőke |
Kubinyi Léna | 3.a |
"Magyar nyelvtan és helyesírás 3 - 4. osztályosok számára" |
kerületi 12. hely |
Bokányi Zsuzsanna |
Drimmer Anna | 3.d |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 3. hely |
Bozsóki Orsolya |
Pecze Kincső | 3.a |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 8. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Németh Dorka | 4.a |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 10. hely |
Tóthné Báldi Éva |
Nahum Dominik | 4.b |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 11. hely |
Tóthné Báldi Éva |
Békési Csongor | 5.b |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 3. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Misz Rebeka | 5.c |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 7. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Besze Zalán | 6.c |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 6. hely |
Bozsóki Orsolya |
Takács Zétény | 6.c |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 11. hely |
Bozsóki Orsolya |
Draxler Márton | 7.b |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 2. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Mester Dávid | 7.b |
"Creative English Competition Verseny 3-8. évfolyamon" |
kerületi 6. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Papp Viktória | 6.a |
„Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny” |
kerületi 1. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Sipos Petra | 5.c |
Komplex Rajzverseny |
kerületi 1. hely |
Kemény Krisztina |
Lonkay Lilla | 5.c |
Komplex Rajzverseny |
kerületi 2. hely |
Varga Ágnes |
Kovács Csenge | 5.c |
Komplex Rajzverseny |
kerületi 3. hely |
Kemény Krisztina |
Kis Dorka | 6.b |
Komplex Rajzverseny |
kerületi 1. hely |
Kemény Krisztina |
Molnár Ármin | 6.b |
Komplex Rajzverseny |
kerületi 2. hely |
Varga Ágnes |
Lóth Emese | 7.a |
„Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny” |
kerületi 3. hely |
Arnoldné Szabó Adrienne |
Füzi Ádám | 7.a |
„Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny” |
kerületi 5. hely |
Arnoldné Szabó Adrienne |
Zentai Artúr | 7.a |
„Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny” |
kerületi 6. hely |
Arnoldné Szabó Adrienne |
Kiss Boglárka | 8.b |
„Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny” |
kerületi 1. hely |
Arnoldné Szabó Adrienne |
Schneller Lilla | 8.c |
„Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny” |
kerületi 3. hely |
Arnoldné Szabó Adrienne |
Pálok Rádhásjám Csaba | 8.c |
„Szép Magyar Beszéd” verseny |
kerületi 8. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Titkos Tünde | 6.c |
„Szép Magyar Beszéd” verseny |
kerületi 10. hely |
Rausz Adrienn |
Békési Csongor | 5.b |
Komplex angol tanulmányi verseny szóbeli forduló |
kerületi 2. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Krámer Nóra Papp Viktória Rácz Lili Székely Hanna |
6.a 6.a 6.a 6.a |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
körzeti 4. hely |
Bozókiné Havas Katalin |
Balasi Kata Érsek Kinga Lakatos Liza |
6.b 6.b 6.b |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
körzeti 5. hely |
Arnoldné Szabó Adrienn |
Berke Fanni Czumpf Petra Maróti Zsófi Mecseki Anita |
6.b 6.b 6.b 6.b |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
kerületi 15. hely |
Arnoldné Szabó Adrienn |
Schneller Lilla | 8.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 2-3. hely |
Bozsóki Orsolya |
Lakner Evelin |
8.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 4. 5.-6. |
Bozsóki Orsolya |
Békési Csongor | 5.b |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 1. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Bertalan Sára | 5.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 12. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Kovács Dániel | 6.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 6. hely |
Bozsóki Orsolya |
Besze Zalán | 6.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 15. hely |
Bozsóki Orsolya |
Draxler Márton | 7.b |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 8. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Somogyi Péter | 7.a |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 10. hely |
Dr. Kovács Gáborné |
Schneller Lilla | 8.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 2-3. hely |
Bozsóki Orsolya |
Lakner Evelin | 8.c |
Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló |
kerületi 4. 5.-6. hely |
Bozsóki Orsolya |
Papp Viktória | 6.a |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny |
kerületi 7. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Hegedűs Réka | 5.b |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny |
kerületi 9. hely |
Rausz Adrienn |
Gazsy Ákos | 7.b |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny |
kerületi 10. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Füzi Réka | 8.b |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny |
kerületi 12. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Csatai Petra Schneller Lilla Lakner Evelin Takács Késa |
8.c 8.c 8.c 8.c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
körzeti 4. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Takács Késa Schneller Lilla Csatai Petra |
8.c
|
Egészséges életmód |
kerületi 1. hely |
Havas Thyra |
Berke Botond Kiss Boglárka Lakner Evelin |
8.b 8.b 8.c |
Egészséges életmód |
kerületi 2. hely |
Havas Thyra |
Nagy Zsombor Lajos Marcell Somogyi Péter Zentai Artúr |
7. a |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
körzeti 14. hely |
Horváthné Fülöp Mária |
Czinki Fruzsina
|
8. b |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
körzeti 15. hely |
Rausz Adrienn |
Nahum Emma
|
8. c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
körzeti 17. hely |
Horváthné Fülöp Mária |