1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon: 240-10-70 | E-mail:
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Fodros Általános Iskola futó csapata

Fodros Általános Iskola futó csapata 2022.10.8-án, szombaton részt vett a 37. Spar Flora Maratonka versenyen, ahol 2,3 km volt a futás versenytávja.

A helyszínre tömegközlekedéssel jutottunk. 5-10 perc bemelegítés után beálltunk a rajtba, ahol a műsorvezető felolvasta az összes benevezett iskolát, és a Fodros iskola bemondásánál mi is éljeneztünk hangosan. Duda szóval indították a versenyt. A 2,3 km-es távolságot a legtöbben 11 és 17 perc között teljesítettük. A célba érkezéskor kaptunk érmet, és egy csomagot, amiben víz, csokoládé, müzli szelet, cukorka volt. Mivel mindenki jobbat futott Andi néninél, 2 db ötös volt a jutalmunk. A futás után kaptunk még egy órát, így lehetőségünk lett a szponzor cégek sátrainál nézelődni, tesztet kitölteni. Volt, aki müzli szeletért, volt aki lufiért, vagy, napszemüvegért várakozott. A délutánt lufidobálással zártuk le. Jó délután volt, én tavasszal biztosan újra rajthoz állok a következő versenyen.