Creative English Competition kerületi verseny
2023. március 8. eredmények
Tanuló neve |
Osztály |
Helyezés (1-6.) |
Felkészítő tanár |
Árva-Nagy Anna |
3.c |
5. |
Varsányi Szilvia |
Szalai Emma |
6.c |
1. |
Bozsóki Orsolya |
Zahorecz Dorka |
6.c |
6. |
Bozsóki Orsolya |
Avar Linda |
7.a |
1. |
Révész Dorkás |
Szilágyi Alexandra |
8.a |
2. |
Dobos Erna és Nagy Judit |
33. Evezős Ergométeres Diákolimpia
Országos döntő eredménye
4. hely | Póla Léna Izabella | 4.c |
6. hely | Barna Zsóka | 4.c |
4. hely | Zsadány Iván | 4.b |
8. hely | Tálos Csaba | 4.b |
10. hely | Takács Kristóf | 6.c |
12. hely | Vasvári Attiola | 5.b |
12. hely | Erdődi Ráhel | 6.a |
10. hely | Bártfai Balázs | 6.c |
15. hely | Csanádi Kristóf | 6.a |
19. hely | Szirmai Judit | 6.a |
14. hely | Kovács Tamás | 7.a |
12. hely | Roczkov Boglárka | 7.a |
17. hely | Lázár Viktória | 7.b |
18. hely | Zheng Wenqi | 7.b |
Fodros eredményei |
||||
helyezés |
név |
osztály |
idő |
|
1. |
DIGRUBER OLIVÉR |
4.a |
2.22,2 |
|
1. |
MAJZIK ZOÉ |
4.a |
2.38,4 |
|
1. |
NÉMETH KRISTÓF |
5.a |
2.13,1 |
|
1. |
BÁRTFAI BALÁZS |
6.c |
1.52,1 |
|
1. |
TOMPAI ZSUZSANNA |
5.b |
2.13,8 |
|
1. |
SZALAI EMMA |
6.c |
2.06,0 |
|
1. |
BURAI ARTÚR |
8.b |
1.46,9 |
|
2. |
HORVÁTH VINCE |
4.a |
2.28,1 |
|
2. |
BARNA ZSÓKA |
4.c |
2.42,7 |
|
2. |
ZSADÁNYI IVÁN |
4.b |
2.19,7 |
|
2. |
TAKÁCS KRISTÓF |
6.c |
2.11,8 |
|
2. |
SIPOS BIANKA |
6.b |
2.07,8 |
|
2. |
KOVÁCS TAMÁS |
7.a |
1.50,0 |
|
2. |
ROCZKOV BOGLÁRKA |
7.a |
1.57,6 |
|
3. |
LÁZÁR VIKTÓRIA |
7.b |
2.00,3 |
|
3. |
ZHENG WENQI |
7.b |
1.44,7 |
|
4. |
MÁRKUS NIA |
5.a |
2.22,3 |
|
4. |
TÁLOS CSABA |
4.B |
2.29,6 |
|
4. |
VASVÁRI ATTILA |
5.b |
2.15,9 |
|
4. |
CSANÁDI KRISTÓF |
6.a |
2.02,9 |
|
4. |
RÁCZ KARINA |
7.a |
2.01,1 |
|
4. |
SZAUTNER TIMEA |
8.a |
2.17,1 |
|
5. |
DEMETER TAS |
4.c |
2.49,9 |
|
5. |
BATHÓ MAJA |
6.b |
2.11,8 |
|
5. |
KIRÁLY ERIK |
8.a |
1.55,0 |
|
5. |
VÍGH KATA |
7.a |
2.02,1 |
|
5. |
TOMPAI MÁRTON |
8.b |
1.45,5 |
|
6. |
AMBRUS MÁTÉ |
6.c |
2.22,3 |
|
7. |
PAULOVICS ANNA |
6.a |
2.26,1 |
|
7. |
PEKÁR ADÉL |
5.a |
2.14,1 |
|
7. |
ORTHUTAY ISTVÁN BALAGOPÁL |
8.a |
1.47,2 |
|
8. |
VÁCZI BENCE |
4.a |
2.28,7 |
|
8. |
ARDAI SAMU |
6.b |
2.05,5 |
|
8. |
MENESDORFER LÉNA |
7.b |
2.17,2 |
|
9. |
ESZÉNYI LAURA |
4.a |
2.41,3 |
|
9. |
KENDERESI FANNI |
6.b |
2.25,4 |
|
10. |
PÓLA LÉNA |
4.c |
2.42,5 |
|
12. |
FOGARASI SZILÁRD |
8.a |
2.03,0 |
Versenyen kívül indult. Időeredménye alapján a 7. helyezést érte el |
14. |
CSISZÉR LILLA |
7.a |
2.06,0 |