1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail: titkarsag.fodros@ebtk.hu
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó: Észak-Budapesti Tankerületi Központ | 1033 Budapest Fő tér 1.
telefon:+36 (1) 437-88-68 | e-mail: eszakbudapest@kk.gov.hu

Tantárgyi versenyek

Tantárgyi versenyek eredményei 2018-19.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Zsófia 6.a Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 5. hely

Rausz Adrienn

Nahum Dominik 5.b Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 3. hely

Horváthné Fülöp Mária

Besze Zalán 7.c Vers- és prózamondó 5-8. évfolyam kerületi 1. hely

Horváthné Fülöp Mária

Füzi Ádám 8.a Fizika verseny körzeti 5. hely

Sabla István

Besze Zalán 7.c "Kutató Diákok" pályázat kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

1-2 évfolyam csapata   "Varázslatos természet" Napközis pályázat kerületi 5. hely

Csókásné S.Viktória

3-4 évfolyam csapata   "Varázslatos természet" Napközis pályázat kerületi 5. hely

Mezei Melinda

Szederkényi Ágoston 5. Történelem verseny kerületi 2. hely

Lajos Noémi

Kovács Viktória Petra 5. Történelem verseny kerületi 6. hely

Lajos Noémi

Német-Szeleczky András 6.c Történelem verseny kerületi 4. hely

dr. Retteghyné Végvári Andrea

Makay Áron 4.c Matematika verseny a 3.-4. évfolyamon kerületi 3. hely

Bárány Márta

Kardos Ádám 4.c Matematika verseny a 3.-4. évfolyamon kerületi 7. hely

Bárány Márta

Csiszér Lilla 3.a Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Czeglédy Zoltán

Márkus Boglárka 4.c Komplex rajzverseny kerületi 3. hely

Czeglédy Zoltán

Sipos Petra 6.b Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Czeglédy Zoltán

Zsolnay Eszter 4.c Közép-Dunavölgyi Vízügyi Igazgatóság Víz világnapi pályázata különdíj

Bárány Márta

Nagy Antal 3.b Csillaglesen Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny 6. hely

Fényes Eszter

Kubinyi Léna 4.a Csillaglesen Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny 6. hely

Bokányi Zsuzsanna

Pintye Orsolya 5.b Kaán Károly Természetismereti Verseny kerületi 1. hely

Bozókiné Havas Katalin

Molnár Ármin 7.c FIAT Nagy Grafika verseny kerületi 5. hely

Herr Vilmos

Almádi Laura 3.a Kreatív Angol verseny kerületi 10. hely

Bozsóki Orsolya

Drimmer Anna 4.d Kreatív Angol verseny kerületi 5. hely

Bozsóki Orsolya

Ferencz Zsófia 4.d Kreatív Angol verseny kerületi 8. hely

Bozsóki Orsolya

Vida Erik 5.a Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Nahum Dominik 5.b Kreatív Angol verseny kerületi 8. hely

Bozsóki Orsolya

Békési Csongor 6.b Kreatív Angol verseny kerületi 1. hely

dr. Kovács Gáborné

Lakner Bertold 6.c Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Kovács Dániel 7.c Kreatív Angol verseny kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Draxler Márton 8.b Kreatív Angol verseny kerületi 2. hely

dr. Kovács Gáborné

Mester Dávid 8.b Kreatív Angol verseny kerületi 3. hely

Bozsóki Orsolya

Füzi Ádám
Lóth Emese
Somogyi Péter
Zentai Artúr
8.a
8.a
8.a
8.a
Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti 4. hely

Bozókiné Havas Katalin

Bujtor Bálint 7.b Herman Ottó Kárpát- medencei biológia verseny kerületi 2. hely

Bozókiné Havas Katalin

Lóth Emese 8.a Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi 1. hely

Arnoldné Szabó Adrienne

Füzi Ádám 8.a Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi 2. hely

Arnoldné Szabó Adrienne

Besze Zalán 7.c Szép magyar beszéd verseny kerületi 5. hely

Horváthné Fülöp Mária

Erdélyi Sára 4.c Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Bárány Márta

Erőss Enikő 5.b Komplex rajzverseny kerületi 2. hely

Kemény Kriszta

Kovács Inge Csenge 6.b Komplex rajzverseny kerületi 1. hely

Kemény Kriszta

Németh Dorka 5.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny kerületi 1. hely

Szabóné Rausz Adrienn

Vadócz Dávid 5.b Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 7. hely

Tóthné Báldi Éva

Kovács Dániel 7.c Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 3. hely

Kálóczi Kristóf

Somogyi Péter 8.a Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 3. hely

Dr. Kovács Gáborné

Draxler Márton 8.b Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló kerületi 7. hely

Dr. Kovács Gáborné

Nehéz Fruzsina 3.a Szépíró Verseny kerületi 4. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Horváth Alíz 3.b Szépíró Verseny kerületi 6. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Kovács Inge Csenge 6.b Szépíró Verseny kerületi 2. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Berke Fanni 7.b Szépíró Verseny kerületi 4. hely

Kátainé Nagy Ildikó

Kubinyi Léna 4.a Szépolvasó Verseny kerületi 6. hely

Bokányi Zsuzsanna