1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail:
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Tantárgyi versenyek

Tanuló neve

Osztálya

A verseny neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Jánosi Bence

4.c

Zrínyi matematika verseny

 

megyei 12. hely 

dr. Holczerné Horváth Katalin

Csutorka-Vadnai Balázs

4.c

Zrínyi matematika verseny

 

megyei 4. hely és országos 53. hely  

dr. Holczerné Horváth Katalin

Hajdu Vince

5.b

Kenguru matematika verseny

 

megyei 8. hely 

Sebestyén Noémi

Hisák Hunor

4.b

Kenguru matematika verseny

 

megyei 6. hely 

Szikra Éva

Csutorka-Vadnai Balázs

4.c

Kenguru matematika verseny

 

megyei 5. hely 

dr. Holczerné Horváth Katalin

Jánosi Bence

4.c

Kenguru matematika verseny

 

megyei 2. hely és országos 58. hely  

dr. Holczerné Horváth Katalin

Józsa Borisz

3.b

Kenguru matematika verseny

 

megyei 10. hely 

Nagy Anita

Hodossy Vince

3.a

Kenguru matematika verseny

 

megyei 5. hely 

Molnár Adrienn

Makai Hanga

2.a

Kenguru matematika verseny

 

megyei 8. hely 

Bokányi Zsuzsanna

Somogyi-Berkes Nándor

2.c

Kenguru matematika verseny

 

megyei 7. hely  

Bárány Márta

Giang-Nguyen Truong An

2.a

Kenguru matematika verseny

 

megyei 2. hely és országos 35. hely  

Bokányi Zsuzsanna

 

 

4.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

 

területi 18. hely 

Mireisz Krisztina

 

 

4.c

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

 

területi 11. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin

 

 

4.a

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

területi 10. hely 

Fausztné Szabó Tímea

 

 

4.c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

területi 6., 8. és 12. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin

Béres Alíz

 

4.a

Zrínyi Matematika Verseny

 

területi 39. hely 

Mireisz Krisztina

Jánosi Bence

 

4.c

Zrínyi Matematika Verseny

 

területi 12. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc

Csutorka-Vadnai Balázs

 

4.c

Zrínyi Matematika Verseny

 

területi 4./országos 53. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc

Németh Medárd
Bíró Roland

 

4.a

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

megyei 18./országos 395. hely 

Mireisz Krisztina

Szepesi Domonkos

 

2.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 12. hely 

Bárány Márta

Makai Hanga

 

2.a

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 8. hely 

Bokányi Zsuzsanna

Somogyi-Berkes Nándor

 

2.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 7. hely 

Bárány Márta

Hodossy Vince

 

3.a

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 5. hely 

Molnár Adrienn

Jánosi Bence

 

4.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 5. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc

Giang-Nguyen Troung An

 

2.a

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 2. hely 

Bokányi Zsuzsanna

Csutorka-Vadnai Balázs

 

4.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

területi 1. / nemzetközi 20. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin / Kovács Ferenc

 

 

4.c

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

területi 9. hely 

Dr.Holczerné Horváth Katalin

 

 

4.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

területi 6. hely 

Molnár Adrienn

 

 

3.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

területi 6. hely 

Molnár Adrienn

Kovács Máté Benedek

 

6.a

Kaán Károly Természetismereti Verseny

 

kerületi 1. hely 

Bozókiné Havas Katalin

Pintye Orsolya

 

7.b

Herman Ottó Biológia Verseny

 

kerületi 3. hely 

Bozókiné Havas Katalin

Budai Zsombor, Zheng Wen Xi, Sebestyén Áron, Pándi Mihály

 

3.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

területi 6. hely 

Molnár Adrienn

Németh Medárd, Csontos Péter Levente, Fábri-Nagy Dániel, Bíró Roland Rafael

 

4.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

területi 6. hely

Mireisz Krisztina

Csutorka Vadnai Balázs

4.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

 

területi 1. hely

(nemzetközi 20.):

dr. Holczerné Horváth Katalin

Jánosi Bence

4.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

 

területi 5. hely

dr. Holczerné Horváth Katalin

Kubinyi Hanna, Szirmai Nóra, Béki Bulcsú, Csutorka-Vadnai Balázs 

 

4.c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

területi 6. hely

dr. Holczerné Horváth Katalin

Sáfár Bende,

Póla Zétény,

Jánosi Bence

4.c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

területi 8. hely

dr. Holczerné Horváth Katalin

Zombori Flóra Regina,

Béres Alíz,

Popovics Milla Szonja,

Schmidl Zsófi

4.a

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

területi 10. hely

Fausztné Szabó Tímea

 

Pályázatok

 

1. Az egész alsó tagozat benevezett a "Ne égess!" tűzoltós pályázatra.

2. Részt vettünk a Lélekmozgató programban a Magyar Parasport Napja alkalmából

3. 9 alsós osztály 6 csapattal vett részt a BKH-ÖKO7 pályázaton.

4. Az Óbudai Gyermeknapi rajzpályázatra 3 pályaművel jelentkezett a 2.b osztály.

I.                    Pályázatok

 

 

1.       Az egész alsó tagozat benevezett a "Ne égess!" tűzoltós pályázatra. 

2.       Részt vettünk a Lélekmozgató programban a Magyar Parasport Napja alkalmából 

3.       9 alsós osztály 6 csapattal vett részt a BKH-ÖKO7 pályázaton. 

4.       Az Óbudai Gyermeknapi rajzpályázatra 3 pályaművel jelentkezett a 2.b osztály.