1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail: fodros-a@kszki.obuda.hu
OM azonosító: 034832

Tantárgyi versenyek

Tantárgyi versenyek eredményei 2017-18.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Békési Csongor 5.b

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 1. hely

Dr. Kovács Gáborné

Bertalan Sára 5.c

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 12. hely

Dr. Kovács Gáborné

Kovács Dániel 6.c

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 6. hely

Bozsóki Orsolya

Besze Zalán 6.c

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 15. hely

Bozsóki Orsolya

Draxler Márton 7.b

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 8. hely

Dr. Kovács Gáborné

Somogyi Péter 7.a

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 10. hely

Dr. Kovács Gáborné

Schneller Lilla 8.c

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 2-3. hely

Bozsóki Orsolya

Lakner Evelin 8.c

Komplex angol tanulmányi verseny írásbeli forduló

kerületi 4. 5.-6. hely

Bozsóki Orsolya

Papp Viktória 6.a

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny

kerületi 7. hely

Horváthné Fülöp Mária

Hegedűs Réka 5.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny

kerületi 9. hely

Rausz Adrienn

Gazsy Ákos 7.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny

kerületi 10. hely

Horváthné Fülöp Mária

Füzi Réka 8.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny

kerületi 12. hely

Horváthné Fülöp Mária

Csatai Petra
Schneller Lilla
Lakner Evelin
Takács Késa
8.c
8.c
8.c
8.c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

körzeti 4. hely

Horváthné Fülöp Mária

Takács Késa

Schneller Lilla

Csatai Petra

 

8.c

 

 

Egészséges életmód

kerületi 1. hely

Havas Thyra

Berke Botond

Kiss Boglárka

Lakner Evelin

8.b

8.b

8.c

Egészséges életmód

kerületi 2. hely

Havas Thyra

Nagy Zsombor
Lajos Marcell
Somogyi Péter
Zentai Artúr

7. a

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

körzeti 14. hely

Horváthné Fülöp Mária

Czinki Fruzsina
Kiss Boglárka
Szemán Janka
Völgyi Vanda

8. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

körzeti 15. hely

Rausz Adrienn

Nahum Emma
Horváth Bonita
Fekete Dorka
Tas Dorina

8. c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

körzeti 17. hely

Horváthné Fülöp Mária