1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail: fodros-a@kszki.obuda.hu
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41

Sportversenyek

Sportversenyek eredményei 2017-18.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

7-8. évfolyam csapata:
Barnák Dóra
Papp Dávid
Papp Vencel
Szilágyi Bence
Czinki Fruzsina
Takács Késa
Horváth Bonita
Lakner Evelin
Kapitány Dániel
Örsi Levente
Szalai Dániel
Sztrapek Barnabás

8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
Országos diákolimpia Frizbi döntő országos 1. hely

Antalffy Ágnes, Paksai Márton

5-6. évfolyam csapata:
Horváth Maxim
Lendvai Márton
Bujtor Bálint
Tóth Alexandra
Czumpf Petra
Maróti Zsófia
Szabó Linda
Hoch Eszter
Takács Zétény
Besze Zalán
Kovács Dániel

6.b
6.b
6.b
6.b
6.b
6.b
6.c
6.c
6.c
6.c
6.c
Országos diákolimpia Frizbi döntő országos 5-6. hely

Antalffy Ágnes, Paksai Márton

3-4. évfolyam csapata:
Gómann Armandó
Rácz Márk
Tatai Emőke
Bujtor Eszter
Gombár Márton
Kenderessi Mátyás
Stiedl Mátyás
Szalai Vivien
Tanurdzsity Liza

4.a
4.a
4.a
4.a
4.a
4.a
4.b
4.b
4.b
Országos diákolimpia Frizbi döntő országos 5-6. hely

Antalffy Ágnes, Paksai Márton

Besze Zalán
Szabó Linda
Hock Eszter
Kovács Dániel
Lendvai Márton
Horváth Maxim
Tóth Alexandra
Maróti Zsófia
Czumpf Petra
Bujtor Bálint
6.c
6.c
6.c
6.c
6.b
6.b
6.b
6.b
6.b
6.b
Ultimate Liga országos 2. hely

Antalffy Ágnes
Paksai Márton

Cseri Ádám 5.c Asztalitenisz diákolimpia budapesti 1. hely

Antalffy Ágnes

Patkós Levente
Sanchez Alejandro
Szabó Krisztián
Farszky Bence
Czink Kristóf
Király Patrik
Szilágyi Bence
Szitás Bence
Babik Bálint
Csomós Zoltán
Udics Dominik
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
8.c
6.a
7.a
Labdarúgás kerületi 3. hely

Somogyi Gábor

7-8. évfolyam:
Fehér- Ditrich Leon
Farszky Bence
Papp Vencel
Lajos Márton
Góman Zoltán

8.c
8.b
8.b
7.a
7.a
Floorball kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

5-6. évfolyam:
Vékony Mihály
Bakos Milán
Bakos Noel
Czeglédi Bertalan
Acsai Márk
Szerencsés Nimród

7.a
6.b
6.a
6.a
6.a
6.a
Floorball kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

3-4. évfolyam csapata:
Rácz Márk
Gómann Armando
Gombár Marci
Stiedl Mátyás
Tatár Emőke
Bujtor Eszter
Tanurdzsity Liza
Molnár - Zsigmond Iván


4.a
4.a
4.a
4.b
4.a
4.a
4.b
3.a

Frizbi verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes
Paksai Márton

5-6 évfolyam csapata:
Takács Zétény
Besze Zalán
Lendvay Márton
Horváth Maxim
Kovács Dániel
Czumpf Petra
Tóth Alexandra
Maróti Zsófia


6.c
6.c
6.b
6.b
6.c
6.b
6.b
6.b

Frizbi verseny

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes
Paksai Márton

7-8 évfolyam csapata:
Barnák Dóra
Czink Fruzsina
Takács Késa
Horváth Bonita
Sztrapek Barnabás
Szalai Dániel
Őri Levente
Kapitány Dániel
Papp Vencel


8.b
8.b
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.b

Frizbi verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes
Paksai Márton

Hock Hanna

4.a

Ergométeres verseny

országos 11. hely

Antalffy Ágnes

Hock Eszter

6.c

Ergométeres verseny

országos 10. hely

Antalffy Ágnes

Sőre Domonkos

6.a

Ergométeres verseny

országos 8. hely

Antalffy Ágnes

Csiki Áron

6.a

Ergométeres verseny

országos 7. hely

Antalffy Ágnes

Heilingermann Domán

4.a

Ergométeres verseny

országos 6. hely

Antalffy Ágnes

Takács Késa

8.c

Ergométeres verseny

országos 3. hely

Antalffy Ágnes

Sőre Boldizsár

8.b

Ergométeres verseny

országos 3. hely

Antalffy Ágnes

Barnák Dóra

8.b

Ergométeres verseny

országos 1. hely

Antalffy Ágnes

Kovács Viktória

4.a

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Heilingermann Domán

4.a

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Besze Zalán

6.c

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Lévay Rozi

6.a

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Csiki Áron Benedek

6.a

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Sőre Boldizsár

8.b

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Bognár Mátyás Manó

4.b

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Barnák Dóra

8.b

Ergométer verseny

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Csatai Ádám Barnabás

4.b

Ergométer verseny

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Németh Máté

5.c

Ergométer verseny

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Sasvári Kristóf

8.b

Ergométer verseny

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Takács Késa

8.c

Ergométer verseny

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Vida Erik László

4.a

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Ivády Mihály

4.b

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Hoch Dóra

4.a

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Krámer Nóra

6.a

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Bata Levente

7.a

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Papp Viktória

6.a

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Metz Botond

8.b

Ergométer verseny

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Kenderesi Mátyás

4.a

Ergométer verseny

kerületi 4. hely

Antalffy Ágnes

Szabó Réka

5.a

Ergométer verseny

kerületi 4. hely

Antalffy Ágnes

Hock Eszter Petra

8.c

Ergométer verseny

kerületi 4. hely

Antalffy Ágnes

Szilárdi Olivér

5.c

Ergométer verseny

kerületi 5. hely

Antalffy Ágnes

Dézsi Attila László

6.b

Ergométer verseny

kerületi 5. hely

Antalffy Ágnes

Sőre Domonkos Bence

6.a

Ergométer verseny

kerületi 6. hely

Antalffy Ágnes

Füzi Réka

8.c

Ergométer verseny

kerületi 6. hely

Antalffy Ágnes

Raffai Gergő

8.c

Ergométer verseny

kerületi 6. hely

Antalffy Ágnes

Kiss Sámuel

5.a

Ergométer verseny

kerületi 7. hely

Antalffy Ágnes

Tanurdzsity Liza Zorka

4.b

Ergométer verseny

kerületi 7. hely

Antalffy Ágnes

Bánkuti Nóra

4.b

Ergométer verseny

kerületi 8. hely

Antalffy Ágnes

Vasvári Gábor

5.a

Ergométer verseny

kerületi 8. hely

Antalffy Ágnes

Pintye Orsolya

4.b

Ergométer verseny

kerületi 9. hely

Antalffy Ágnes

Nagy Bálint

5.c

Ergométer verseny

kerületi 10. hely

Antalffy Ágnes

Czinki Fruzsina
Berke Botond
Horváth Bonita
Takács Késa
Őri Levente
Szalai Dániel
Kapitány Dániel
Sztrapek Barna

8.b
8.b
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c

Ultimate Frizbi Országos bajnokság
(U 17) az Obudai Ultimate Team színeiben

országos 1. helyezés

Antalffy Ágnes

Kertai Dávid
Németh Máté
Fazekas Gábor
Czeglédi Bertalan

5.c
5.c
5.c
6.a

Úszóbajnokság 4x 50 gyors váltó

kerületi 4. hely

Antalffy Ágnes

Kósa Balázs

5.c

100 m hátúszás

kerületi 6. hely

Antalffy Ágnes

Kertai Dávid

5.c

50 m mellúszás

kerületi 6. hely

Antalffy Ágnes

Czinki Fruzsina

8. c

Asztalitenisz kerületiverseny IV. korcsoportleány egyéni

kerületi 3. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Czinki Fruzsina

Szemán Janka

8. c

Asztalitenisz kerületiverseny IV. korcsoportleány páros

kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Udud Zsonja

Hock Eszter

6. c

Asztalitenisz kerületi diákolimpia

III. korcsoport; leány páros

kerületi 5. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Székely Hanna

Papp Viktória

6.a

Asztalitenisz kerületi diákolimpia

III. korcsoport; leány páros

kerületi 6. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Bakos Noel

Gyarmati Gábor

6.a

Asztalitenisz kerületi diákolimpia

III. korcsoport. fiú páros

 

kerületi 5. hely

Göndöcsné Csermák Andrea

Szilágyi Bence

8.b

Mezei futás egyéni

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Szilágyi Bence

Metz Botond

Füzi Ádám

Berényi Máté

8.b

8.b

7.a

7.a

Mezei futás csapat

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Zamishylo Artem

Sztrapek Barnabás

Király Patrik

Mester Dániel

8.c

8.c

8.b

7.b

Gyors váltó fiú úszás

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Füzi Réka

8.c

100 m gyors úszás

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Takács Késa

8.c

100m hát

kerületi 1. hely

Antalffy Ágnes

Zamishylo Artem

7.b

100m mell

kerületi 2. hely

Antalffy Ágnes

Füzi Réka

8.c

100m mell

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Sztrapek Barnabás

8.c

100m mell

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

Mester Dániel

7.b

100m gyors

kerületi 3. hely

Antalffy Ágnes

 

 

 

SORSZ

VERSENY

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

FELELŐS

1.

Úszás

október 6.

7-8 oszt. (IV. korcsoport)

Antalffy Á.

2.

Atlétika

október 19.

3-4. oszt. (II. korcsoport) fiú

Alsósok

3.

Labdarúgás

október 10.

5-6. oszt. (III. korcsoport) fiú

Göndöcsné Cs. Andrea

4.

Labdarúgás

október 12.

5-6. oszt. (III. korcsoport.) fiú

Göndöcsné Cs. Andrea

5.

Atlétika

október 12.

3-4. oszt. (II. korcsoport) lány

Alsósok

6.

Frizbi

október 13.

3-8. oszt. (II.-III.-IV. korcs.) fiú, lány

Antalffy Á.

7.

Spar futás

október 14.

5-8. oszt. + szülők

Göndöcsné Cs. Andrea

8.

Labdarúgás

október 17.

7-8 oszt. (IV. korcsoport)

Antalffy Á.

9.

Labdarúgás

október 19.

7-8 oszt. (IV. korcsoport)

Antalffy Á.

10.

Mezei futás

október 24.

5-8. oszt. (III.-IV korcsoport) fiú, lány

Antalffy Á.

11.

Asztalitenisz

október 26.

5-6. oszt. (III. korcsoport.) fiú, lány

Göndöcsné Cs. Andrea

12.

Asztalitenisz

november 7.

7-8 oszt. (IV. korcsoport) fiú, lány

Göndöcsné Cs. Andrea

13.

Labdarúgás

november 9.

7-8 oszt. (IV. korcsoport)

Antalffy Á.

14.

Úszás

november 10.

1-2. oszt. (I. korcsoport.) fiú, lány

Alsósok

15.

Úszás

november 17.

5-6. oszt. (III. korcsoport) fiú, lány

Antalffy Á.

16.

Úszás

november 24.

3-4. osztály (II. korcsoport.)

Alsósok

17.

Ergoméres verseny

november 29.

4-12. osztály

HELYI RENDEZÉS

Antalffy Ágnes