1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon: 240-10-70 | E-mail:
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Frizbi a Fodrosban

Ha május, akkor Frizbi Diákolimpia. Idén már 4. alkalommal került megrendezésre ez az izgalmas sportverseny.

Az érdeklődés minden évben egyre nagyobb lett, ezért már 5 régióban volt előválogató, ahonnan csak a legjobbak jutottak el a gödöllői döntőbe. Az versenyt Gödöllő város polgármestere, Gémesi György nyitotta meg.

Május 25-én, szombaton még az időjárás is kedvezett. Ragyogó napsütés fogadta a versenyzőket. Három focipályán 12 pályát jelöltek ki a szervezők.

Idén először lehetőséget kaptak az iskolák, hogy IV.; illetve V-VI. korosztályban a mixed mellett fiú és lány csatok is indulhassanak.

Több mint 110 fiatal küzdött lelkesen az érmekért.

A szervezők munkáját dicséri, hogy minden gördülékenyen ment. Mindig korrekt és pontos tájékoztatást kaptak az érdeklődők.

Iskolánk 4 csapattal képviseltette magát és fantasztikus lelkesedéssel játszották végig a meccseket. Kitartásuk és küzdeni tudásuk meghozta az eredményét.

III. korcsoportban mixed (vegyes csapat) divízióban                    4. hely.

IV. korcsoport mixed divízió                                                       6. hely

IV. korcsoport fiú divízió                                                            3. hely

IV. korcsoport lány divízió                                                          3. hely

Büszkék vagyunk az eredményeinkre, hiszen idén új korszakot kezdtünk. Tavaly elballagtak azok a diákok, akikkel együtt kezdtük megismerni ezt a sportágat, s bábáskodtunk a népszerűsítésénél.

Büszkék vagyunk arra, hogy volt diákunk Paksai Luca tagja lett a Frizbi válogatottnak és szerepel a Győrben megrendezésre kerülő Európa Bajnokságon.

Külön is köszönjük Paksai Mártonnak a korábbi években nyújtott felkészítő munkáját, s az idei Diákolimpia profi szervezését.