1039 Budapest, Fodros utca 38-40. | Telefon/Fax: 388-65-85 - Telefon: 240-10-70 | E-mail:
OM azonosító: 034832
Alapítvány a Fodros utcai iskoláért Számlaszám: 11703006-20052755 Adószám: 18034271-1-41
Fenntartó intézmény: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Fodrosban megrendezett kerületi versenyek

Az idei tanévben ismét a Fodros Általános Iskolában került megrendezésre a III. kerületi Szépíró verseny, melyre az előző évhez hasonlóan szép számmal jelentkeztek a diákok.  11 kerületi iskolából összesen 33 nevezett gyermek érkezett.
A verseny célja, hogy teret biztosítson mindazon tanulók számára, akik tehetsége a kézírás szépségében  is megmutatkozik. 
Csakúgy mint tavaly, az idén is alapos szemrevételezést igénylő  feladat hárult a zsűrire, nehéz volt a döntés meghozatala a szebbnél szebb munkák rangsorolásában.
Ezúton is szeretnénk gratulálni a szép eredményekhez, részvételhez és további sok sikert, kitartást kívánni a jövőben is.

 

Iskola neve Tanuló neve (csapat esetén tagok nevei) Évfolyam Felkészítő tanár neve Korcsoport Helyezés
Budapest III. Kerületi Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Takács Tamás András 2. Lakatos Teremi-Nikoletta I. 1.
Bárczi Géza Általános Iskola Mayer Anna Opál 2. Koncz Fanni I. 2.
Krúdy Gyula Angol- Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Hóbor Balázs Áron 2. Bajai Judit I. 3.
Kerék Általános Iskola és Gimnázium Gomány Szebasztián 2. Petkes Elvira I. 4.
Bárczi Géza Általános Iskola Sárdi Gréta 3. Burucs Erika II. 1.
Aquincum Angol-Magyar Két tanítási Nyelvű Általános Iskola Czipó Jana Nóra 3. dr Ráczné Halányi Nóra II. 2.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Horváth Noémi 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta II. 3.
Fodros Általános Iskola Horváth Dzsesszika 3. Nagy Ildikó II. 4.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Zemann Noémi 3. Siegl Judit II. 5.
Dr. SzentGyörgyi Albert Általános Iskola Hohl Brigitta 3. Jakab Mária II. 6.
Dr. SzentGyörgyi Albert Általános Iskola Maróti Dóra 4. Torday Andrea III. 1.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola László-Papp Karina 4. Siegl Judit III. 2.
Bárczi Géza Általános Iskola Tóth Nikolett 4. Sztrida Elvira III. 3.
Csillaghegyi Általános Iskola Gálfi Máté Zoltán 4. Nagyné Varga Evelyn III. 4.
Fodros Általános Iskola Horváth Alíz 4. Nagy Ildikó III. 5.
Aquincum Angol-Magyar Két tanítási Nyelvű Általános Iskola Báll Diána Dóra 4. dr Ráczné Halányi Nóra III. 6.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dósa Viktória 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta III. 7.
Csillaghegyi Általános Iskola Püspöki Amira Blanka 5. Felhősi Katalin IV. 1.
Kerék Általános Iskola és Gimnázium Kántor Maja 5. Léder Ágnes IV. 2.
Fodros Általános Iskola Gómann Armandó 6. Nagy Ildikó IV. 3.
Dr. Béres József Általános Iskola Nedeczky Adrienn 5. Kuszkó Judit IV. 4.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Viszolajszky Diego 5. Siegl Judit IV. 5.
Fodros Általános Iskola Tatár Emőke 6. Nagy Ildikó IV. 6.
Aquincum Angol-Magyar Két tanítási Nyelvű Általános Iskola Gyimesi Gréta 5. dr Ráczné Halányi Nóra IV. 7.
Csillaghegyi Általános Iskola Gregorcsok Szonja 5. Felhősi Katalin IV. 7.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Horváth Anna 8. Siegl Judit V. 1.
Fodros Általános Iskola Kovács Inge Csenge 7. Nagy Ildikó V. 2.
Fodros Általános Iskola Berke Fanni 8. Nagy Ildikó V. 3.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Bódi Ádám 7. Siegl Judit V. 4.
Kerék Általános Iskola és Gimnázium Bubori Blanka 8. Léder Ágnes V. 5.
Bárczi Géza Általános Iskola Mészáros Lukács Imre 8. Bába Imréné Juhász Zsuzsanna V. 6.
Dr. Béres József Általános Iskola Kádasi Bernadett 8. Kuszkó Judit V. 7.
Aquincum Angol-Magyar Két tanítási Nyelvű Általános Iskola Azari Márton 7. Dr Ráczné Halányi Nóra V. 7.